Říjen 2014

Day 1 - 30 day song challenge

21. října 2014 v 20:43 | Usylmä |  Moje kecy
Oukej pípl. Padá mi brada (a velmi se pozastavuji) nad faktem, že poslední záznam o mé blogové aktivitě je ze srpna. Jenže já, namísto abych dostala srdeční záchvat, raději začnu onu slibovanou 30ti denní písničkovou výzvu. Tak se do toho pojďme pustit!

Den 1 - Tvoje oblíbená píseň (Your favourite song)

Ano, něčím se prostě začít musí. Osobně bych spíš řekla, že tímto je myšlena moje nejoblíbenější písnička (vzhledem k tomu, co přijde jako den 2) .
A ano, tato výzva je pro mě opravdu výzvou, jelikož jsem se před několika lety (a začínám se divit, jak DLOUHO mi to vlastně vydrželo) zapřísáhla, že to nikomu nepovím. Mělo a má to jeden prostý důvod: pokud byste shrnuli všechny mé pocity za období minimálně 7 let, dostali byste právě tuto píseň. Je to takový můj "weak point". Zranitelné místečko, které si chráníte. Každopádně...lidé se mění a s tím i přístup k věcem kolem nich. Ano, tahle písnička vždycky bude nedílnou součástí mě samotné, ale teď se na to dívám jinak. Jsem na sebe samu před pát lety hrdá. A taky vám řeknu jednu věc: Svou dominantní část můžete potlačit, ale nikdy se jí nezbavíte. Je jedno, jak dlouho se budete snažit se změnit, ta část ve vás bude a v nejdůležitějších situacích je to právě ona, která se objeví. :-)