Červenec 2014

A jde se na to! - 30 day song challenge

18. července 2014 v 18:49 | Usylmä |  Moje kecy
Moi kaikki! (To už tu dlouho nebylo)

Pravděpodobně jsem našla můj odrazový můstek oživení tohoto blogu! A jelikož tento blog už snad nejde víc umrtvit, pak nemám naprosto co ztratit. A to je dokonce velmi výhodné.
Takže pro začátek: V této věci mi pomohl strejda Google, který mi otázky týkající se hudby ihned a bez problémů vyhledal. Jak už vyplývá z názvu, bude se jednat o 30ti denní výzvu (neboli challenge), kdy budu vždy jeden den mluvit na jedno dané téma, v tomto případě na jakékoliv téma týkající se hudby. A aby nedošlo k nedorozumnění: nebudu vydávat článek každý den. Už jen díky tomu, že za 4 dny jedu na týden s kamarádkou na chatu a následně (s 4 denní pauzou mezi cestami) jedu na pár týdnů do Finska. Faktem zůstává, že ani jeden zájezd si neberu počítač. Ráda bych to nějakým způsobem vyřešila, ale věřte,že v této situaci to opravdu nejde.
Každopádně mám teď pár volných dní, které tímto způsobem využiju. A dost se na to těším! :-) A vy se určitě máte taky na co těšít. Muhehe.

Euforie před euforií

13. července 2014 v 18:32 | Usylmä |  Moje kecy
Čaute lidi.
Jsem se na pár dní zahrabala k počítači s tím, že jsem neměla nejmenší ponětí, co budu dělat. Každopádně se stala ta osudová chyba, že...... mi přestalo psát písmeno "h" na klávesnici.....PERKELE, tak to teda nesnáším! Pokud se vám to už někdy stalo, tak pravděpodobně znáte ten pocit.
A abych navázala na předchozí téma: stala se osudová chyba: omylem jsem se podívala na Google mapy, které, ikdyž jsou nové a nikomu se nelíbí, pořád zobrazují celkem průměrné množství ze "street view" tam, kde potřebuji. Skandinávie.
Posuďte sami, já tomu prostě nemůžu odolat...


Kesäloma!!!

4. července 2014 v 17:18 | Usylmä |  Moje kecy

"Welcome to HOLLYWOODFinland! What's your dream? Everybody comes here; this is Hollywood Finland, land of dreams. Some dreams come true, some don't; but keep on dreamin' - this is Hollywood Finland. Always time to dream, so keep on dreamin'."

Ano ano, přesně tak! Dámy a pánové, prázdniny jsou tu. DVA celé měsíce a pár dní navíc svobody a šílenství. Za každým rohem čeká nějaké dobrodružství, do kterého se můžeme vloudit. No nezní to skvěle? Pro mě teda rozhodně. Dva měsíce na splnění si svých snů, nad kterými každý den řveme, že nejsou možné. A já říkám ne, protože všechno je možné, když se chce... a když na to máte hromadu času. Věřím, že máte určitě všichni plný program prázdninových aktivit, a tak jsem se rozhodla vám sem jen lehce naznačit, co asi budu dělat já (a co mám bohužel už za sebou....jinak v mých aktivitách mám celkem dost bordel, aby bylo jasno, proto to sem píšu, občas je potřeba si v tom udělat pořádek. Pro vlastní dobro. Ale já jsem žijící Zlo....detail)