Květen 2014

Fenomén

16. května 2014 v 22:09 | Usylmä |  Moje kecy
Hi ladies!.....boys?......men?....kdokoliv!

Když mi bylo pět, běhala jsem venku se svými kamarády. Teda pokud jsem zrovna nelezla po stromech s mými kamarády. Nebo nejezdila na kole se svými kamarády. Facebook? No evidence of existence. Žádný facebook. Jo, to bylo ještě za dob, kdy nikdo neměl pokročilé stadium schizofrenie a nemyslel si, že "ta naprosto živá a existující osoba", co odepisuje všem těm dalším "absolutně živým bytostem" na oné výborné sociální síti, je naprosto někdo jiný. Sourozenec. Dvojče, které si naboostovalo ego o 9 miliard stupňů směrem vzhůru a nechává to druhé (nepotřebné,nudné) sklidem za sebou ukrytého v jeho vlastním stínu extravagance,pózerství a těžce nabyté slávy v erotickém žebříčku.
Ne, tak to byla jenom taková malá vsuvka, potřebovala jsem ze sebe dostat stav naprosté iritace z prváků, se kterými jsem byla nucena strávit tento týden. Uvěznit je do hlenů by bylo ještě milé a zdvořilé. :D Ale jinak fajn, ono se to tak nějak kompenzuje s faktem, že tento týden byla zima, a tak moji spolužáci mrzli v polorozpadlých dřevěných chatkách v dešti a s pouze jedněmi kamínky na 3 chatky sami, beze mě. :D A to je výhra! Občas mám svoje rozhodnutí ráda.
KDO BY NEBRAL VOLNO! IT´S PARTY TIME!
....A tak jsem celý zbytek týdne strávila v izolovaném prostoru MS v hokeji 2014, Hry o trůny, Fitzgeraldových "Krásných a prokletých", všemožných dokumentů (aby se neřeklo, že se nic neučím), finštiny a velmi (ne)naplňující a velice (ne)inteligentní finské popové....(???)......hudby, která dává smysl a (ne)naplňuje mě pocitem pochopení. Ale je vtipná, to se musí nechat. :D

Tady máte náhled a já jdu zatím přemýšlet o tom, proč jsou po celém mém blogu reklamy na viagru....