Září 2013

Fotky z Finska 2013

22. září 2013 v 13:19 | Usylmä |  Akce/koncerty
Zdravím vás!

Tož slibovala jsem vám nějaké ty fotky z Finska. Sice se mám teď učit hromadu příkladů na test z matematiky, ale chápejte...matematika,fotky,matematika,fotky,matematika....fotky! Finsko je tak svaté, že uvažovat nad tím, jestli budu zveřejňovat fotky nebo se učit, tak to pardón, ale to je vysoce tabu. :D To je vysoce nelidské.

Jo a dejte mi vědět, jestli jsou ty fotky vidět celé, protože blog se zase jednou zapaskoval a nejdou mi zmenšovat obrázky. No kdo se s tim má pak štvát.

Nuže začněme (jako obvykle) fotkami z trajektu. Tohle tuším bylo focené na trajektu z Německa do Dánska. Slunce nám vyšlo vstříc, avšak čas pro penny ještě nenadešel.


Trochu opožděně

6. září 2013 v 20:59 | Usylmä |  Moje kecy
Olalaaa, zdravím vás všechny, poutníci!!!

Jakpak se máte? (šit,blbá otázka) Já se mám velice velice dobře! Nebo tedy alespoň prozatím, než začne naplno škola, to pak budu psát zase trochu jinak.
Tak jsem zpátky ze Svaté země. Muhaha. Pro ty, kteří si teď říkají "co-to-je, ta Svatá země?" , tak je to prakticky i teoreticky, jednoduše čistě řečeno FINSKO. Hohohooo, nejsem Joulupukki ani Santa. Jsem blázen a to je lepší v mnoha věcech.
Ale co jsem to původně chtěla....samozřejmě, fotky! Věřím, že vás alespoň trochu zajímá, jaké to tam bylo a jak to vypadalo. Tak se nebojte, fotky určitě budou! A nebude jich zrovna málo,tento rok jsem měla štěstí a většina fotek jde využít i dál, takže jich tu bude doslova nával. Desítky! Těšte se, protože ony fotky se stanou vaší apokalypsou. Fotokalypsou.

Ale než se tak stane, poslechněte si toto, neb to shledávám velice, přímo monstrózně dobrým seriálem.