Červen 2013

Poněkud dříve

28. června 2013 v 18:42 | Usylmä |  Moje kecy
Terve!
Doufám, že se máte dobře a užíváte bláznivého dnešního dne. Poslední dny byla pěkně finská zima a ošklivo,ovšem dneska je docela pěkne,finskost přešla a počasí už se pravděpodobně rozhodlo vyslyšet volání maličkých občanů zemských a na konec školního roku nám dopřálo trochu toho slunečního záření. To je pozitivní.
Celkem dlouho jsem se neozvala, takže to hodlám napravit a informovat vás trošku o dění v mém životě.
Co se týče školy, tak jsem prolezla (hurá!!) , dokonce i s velice slušnými známkami, což se cení. No a díky tomu, že nám škola trochu polevila, měla jsem možnost po dlouhé době mít volný celý týden. Získala jsem o hodně víc energie, než jsem měla za celý školní rok, protože věřte nebo ne, jsem posledních 3/4 roku strávila "in instant zombie automatic pathfinding",takže sociální cítění přišlo vniveč. Ovšem to se změnilo jakmile jsme dostali více volna.


Tarja - Never Enough

1. června 2013 v 17:32 | Usylmä |  Tarja
Ta-da-da-dam! Dámy a pánové, je to konečně tady! Oficiální "lyric video" k písni Never Enough,která má čestné místo na seznamu písní v Tarji novém,nadcházejícím albu. Tento song jsme si již mohli mnohokrát poslechnout na koncertech, ovšem výsledná verze mi i přesto bere dech. Musím uznat, že je velice zvláštní, avšak velice návyková a celkově skvělá na poslech. (Trochu mě ale zaskočil ten vysoce psycho konec :D ) Už se na nové album (mimochodem "Colours In The Dark") fakt těším!