Květen 2013

School days

17. května 2013 v 19:48 | Usylmä |  Moje kecy
Terve!

tuc- tuc- tuc, Tuomas. Tuc- tuc- tuc- Tarja. Najtviši budou na Benátský, před chvílí jsem to četla. Nevím, jestli se mám radovat nebo brečet. Radovat, protože sem opět přijedou (a díky bohu ne po pěti letech) ,brečet, protože je to festival a já na něj z 85% nemůžu. Toť otázka k zamyšlení na úvod.

Used to be the trouble maker
Hated homework, was a sweet heartbreaker

Ta radostná věc je, že je pátek a mám celý víkend před sebou. Takže v podstatě můžu slavit. Nebo psát rozepsané povídky, to by bylo příhodné vzhledem k tomu, jak to pořád slibuju. Jo, budu psát. A při tom poslouchat metal.

Hated homework and the dirty looks
Now I live my life

Dneska bylo moc fajné počasí, přesně takové, jaké bych chtěla. No dobrá, odeberte ještě trochu toho vedra a bude to úplně dokonalé. On je to potom takový velice povznášející pocit vědět, že je tak krásně, ale muset přitom sedět v naprosto vydýchané třídě a učit se fyziku. Tento týden už 6. hodina. To z toho v pondělí asi bude test.

Never made the honor roll
Hated rules what I was told

Taky bych mohla jít fotit. Třeba to zoo, tam jsem dlouho nebyla. To mi připadá jako celkem dobrý nápad, no ni? Vyfotíme pár klišé fotek, ze kterých pak uděláme fotky věru ne-klišé. :D Doufám, že mají někde ptakopysky. Jestli ne, pošlu jim shnilou brokolici s věnováním. Ptakopyskové jsou opravdu fajné stvoření,které si plánuju pořídit jako domácí mazlíčky do mého malého milého bílého domečku ve Finsku, ať to stojí ,co to stojí. Jsou úžasní. Jen ptakopyskové,ohrada se soby,bílý dům,jezero,lesy a má maličkost.Jo a lama. Krásná to představa. :-)


P.S. Ono je někdy lepší vypsat se pouze z toho, co jste pochytili právě v ten den, v ten moment. Snažit se si vybavit věci,které se přihodily před delší dobou, přináší vzpomínky na minulost, která v mnoha případech nechce být znova připomínána, proto není nutné věci minulé jakkoliv připomínat. Co se stalo, stalo se. Mimo to...v mém případě se dost stává, že mě napadne jakási věc,která dokonce i má mírnou logiku, ovšem po přemýšlení, co napsat a hrabání se ve věcech dávno zapomenutých, ona věc prostě už dále nechce čekat a odejde dřív, než si toho stihnu všimnout. A to je sakra problém :D Takže si v tomto případě raději užijte jednu starou, možná i známou píseň.