Prosinec 2012

Hyvää joulua!

24. prosince 2012 v 17:26 | Usylmä |  Moje kecy
A zase tu to jednou je :-)
Přeju Vám všem, mým milým blogařům,mágům,hrdinům,Hraničářům,finofilům,pohanům a metalistům a mnohým dalším lidem krásné Vánoce a svátky a hlavně šťastný rok 2013. Taky pořádnou dávku pozitivního myšlení (jo, to řiká ta pravá,která má depresi z toho, že nebyl konec světa..ehm) a kreativity. Sama vím, kolik jí takový blogař někdy potřebuje. Též přiměřeně štěstí,lásky a zdraví. Prostě tolik, kolik je všeho momentálně potřeba :D Znáte to, vždycky se najde alespoň jedna malá věc, která se z nějakého,mně nevysvětlitelného důvodu pokazí.
Doufám, že se s některýma z vás potkám zase jednou na nějakém koncertě :-)
Onnellista uutta vuotta kaikille!

A na konec tu máte jednu písničku od mého nového přírůstku do listu oblíbených skupin. Jmenují se Halestorm a tato písnička je docela k tématu :D

Ammára orco ná firin orco

2. prosince 2012 v 15:25 | Usylmä |  Moje kecy
Buďte zdrávi, Samotáři! :D
Jakožto nový zasvěcenec do tajemství záhadných Hraničářů, jsem se rozhodla napsat zase jednou nějaký článek, co se kde děje. A protože se nikde moc nic neděje, a dokonce i Věž v Mordoru se zdá být vcelku klidná, rozhodla jsem se napsat něco málo, co jest založeno na fikci, ovšem můžete si být jistí, že se to opravdu stalo. Host' alassë .