Listopad 2012

"Za úsvitu pátého dne se dívej na východ" řekl... a odjel

25. listopadu 2012 v 20:08 | Usylmä |  Moje kecy
Morjes, minun ystävät!
(Jak dlouho jsem neslyšela tuto líbeznou řeč!)
Sakra, když mě fakt nebaví si tady furt kolosálně stěžovat na školu a podobný věci a ani tady nechci nadávat. :D Co mám dělat? Jasný no, to se všem řekne, když se kolem nich furt dějí nějaké úžasné a neuvěřitelné věci. U mě se dějí akorát tak věci podivné a nudné. Nehledě na to, že máme až nekřesťansky dlouho školu. Tedy na gymnaziální poměry. Co nás to dnes v té škole učí.....( Pane Lewisi, jste génius)
Takže pokud nejsem ve škole nebo se neučím, tak dělám to, co mi přijde nejúspornější: hraji online hry. A za to bych si čas od času nejradši nafackovala, ale což, ústav jako ústav, hra jako hra. Bwahahaha. Chápete to, zlepšuje to přeci angličtinu.
Už se těšim na duben! Můj první koncert v roce 2013! Ovšem pokud se toho dožiju. Ale bylo by to moc dobré a povzbuzující, vidět zase Tarju naživo. Jen doufejme, že tentokrát jí "nezachvátí chřipka" a konečně se s námi půjde vyfotit, mám jí toho tolik co říct! A tak málo času, ale to se vstřebá. Tady bych mohla začít psát něco na téma týdne, jenže to mi přijde vcelku sobecké a sebestřední, jelikož takovéto věci vám sem už nějakou dobu píšu, nepotřebuji se vystavovat na nástěnce. Jo, jsem originální! Nepotřebuji se vystavovat na nástěnce s lidma, kteří všichni do jednoho píšou vesměs to samé! Budmě skromní, to jest faktem.
To jest faktem.....Víte, co mě nejvíc naštvalo tento školní rok? Že moji spoluústavnící nejsou schopni překousnout moji mysteriózní a předělanou "Usylmäčeštinu". Tssss! Ani "tož to je dobré" nemůžu říkat! Prej "to je v cajku"!! Na to jim sere Tesák, já chcu řikat své "tož to je dobré".
A další hlod, zeměpisářka mě nemá ráda :D Je na mě zasedlá. To je vtip sám, můžu jí pak víc otravovat. Když to vezmu celkově...tak na naší třídu je vlastně zasedlý celý učitelský sbor, to je ještě větší vtip. Teď nevím, jestli se mám smát, nebo brečet smíchy. :D
No nic, musím jít oxidovat pryč, můj pes má jenom jeden močový měchýř, který na mě rozhodně nečeká.
Tož se tu všichni zas na nějakou chvíli mějte.

Čas po oslavách

3. listopadu 2012 v 14:02 | Usylmä |  Moje kecy
Moi! (to tu dlouho nebylo koukám :o )

Tolik se toho událo za poslední měsíc! To bych ani já sama nevěřila, protože v mém věru podivném životě se jen tak něco nepřihodí. Natož aby se přihodilo věcí víc.
Takže si je potřebuju náležitě utřídit tak, abych v nich měla alespoň trochu jasno.
Za prvé) Mi začíná z neustálého přívalu písemek šplouchat na maják. Opravdu. Už nějakou tu dobu od nástupu do našeho nového ústavu se začínám opravdu často proklínat, proč jsem byla tak blbá a nešla někam, kde mě nevykopnou.
Z toho vyplývá můj plán B, a to, že ještě, než mě stačí vyrazit, se vyrazím sama :D (inteligentní). A to ale není jen tak, jelikož já se vykopnu do Finska! Doufám, že se mi to podaří.
A jestli ne, nastává můj náhradní plán C, a to, že odjedu do Holandska, pokud mi to s tím Finskem nevyjde. Jak to asi hodlám udělat, říkáte si. A já vám na to říkám, že byste se divili, jak to půjde! :D

...Hrozně divné pocity mám z té školy. Nejradši bych utekla za kopce a ještě dál (vy víte kam) a už nikdy bych odtamtud nevylezla. Některým lidem jsem samozřejmě vděčná, že se se mnou baví,ikdyž by nemuseli. To mi taky připomíná, že jsem neměla s kym slavit Samhain. Protože všichni jsou lamy. :P
Ani byste nevěřili, jak moc hudební styl člověka vypovídá o jeho chování,uvažování a myšlení. To mi určitým způsobem začíná potvrzovat určitou větu, kterou kdysi řekl Tuomas. Kdysi,protože teď už by jí asi řekl trochu jinak. Člověk mění člověka.
Abych se dostala k bodu "za druhé", tak si musím nejdřív položit otázku, zda to vůbec chci řešit. Tak mi dejte tak 15 minut. Nuže dobrá, trvalo mi to asi půl minuty, než jsem se rozhodla, že se s vámi raději podělím o nějaký kulturní zážitek.


Proč se ta žena vždycky trefí do černého? :D