Říjen 2012

I Finové mají své slabé chvilky

26. října 2012 v 19:21 | Usylmä |  Trailery
Zdravím!
Právě jsem zjistila jednu vskutku záživnou informaci. A to, že ti kluci z Finska (pokud si někdo pamatuje to video,jak si hráli na Ninjy) mají i hudební videa. A divím se ještě víc, že je to dosti populární, vzhledem k tomu, že bych na Finsko řekla spíše metal. I Finové mají své slabé chvilky. Ovšem dávka humoru se nezapře :D A dávka infantilnosti též ne.
(A je to hrozně chytlavý, perkele! )


Imaginárko se blíží

17. října 2012 v 21:26 | Usylmä |  Nightwish
Zdravím!
Asi už jste viděli trailer na dlouho očekávaný film Imaginaerum od mé milované skupiny Nightwish. Pro ty, co toto video ještě neshlédli, ho sem dávám. Vypadá to totiž moc nadějně :-)
Mimochodem....myslím si to jenom já, nebo ta Thomasova dospělá "dcera" je až moc podobná Johanně Kurkele....?


Within Temptation - "fotky"

10. října 2012 v 19:12 | Usylmä |  Within Temptation
....aneb co mě zaujalo ve videích Within Temptation. Tak trochu z mého pohledu. Jelikož Within Temptation mají hodně tajemných a zajímavých videí, ve kterých jsou občas momenty, které prostě potřebuji zvěčnit, jelikož mají něco do činení s mými pseudo životy :-) (O kvalitě raději pomlčím)
Arcimág není mág

4. října 2012 v 19:45 | Usylmä |  Moje kecy
Zdravím v...momentík, ještě se kouknu, co že je za téma týdne. Aha, lenost.

Takže vás zdravím, rytíři, jenž zapsaní budete na věky ve velkých kronikách Aiowanských. Moje povinnost mága mi přikazuje, abych nikdy nenechala umřít to, co již pěknou dobu pářu. Tudíž blog. Spojte bílé s bílým,červené s červeným a doufejte, že jste nespojili srdce s játry.....No nic,kulturní vsuvka :D
Musím si jít konečně zase postěžovat trošku na naší super školu náš beznadějný ústav, do kterého chodím musím bezpodmínečně chodit. Poslední dobou si připadám jak kdyby mi bylo alespoň 70. Po ulicích chodím jako mrtvola. Vzhledem k tomu, že můj prospěch se pohybuje na bodech mrazu stejně jako moje inteligence, počítám, že, řekněme do pololetí poletim i se všema těma draze zakoupenýma učebnicema. Kdybych věděla, že za svobodu se platí až tolik, tak bych se ani nenechala zavřít. To ta inteligence gymnazisty.
Už jsem vám řekla, že arcimág není mág, nýbrž mág s ručením omezeným?