Srpen 2012

Ímrald Svórd

26. srpna 2012 v 17:54 | Usylmä |  Moje kecy
Dlouho jsem se to už neohlásila, že? O prázdninách teda bere blog pořádně za své. To se musí změnit. Z těch 0-1 lidí aspoň 12 :D
Jsem zpět z Maďarska a z Polska. Pohanské výpravy byly úspěšné, a tak do naší královské pokladnice přibyly 2 cennosti, a to Aslanova soška a magická hůlka z Aslanovy hřívy! Zasedněme do hodovní síně a slavme! Oslavujme Odinovu přízeň.
Toť ty dobré zprávy.
Všudypřítomná prázdninová nálada začíná rapidně klesat kvůli blížícímu se seznamovacímu kurzu, který stejně, jak už to všem došlo nebo brzy dojde, stojí, přiznejme si to, za velké paska. Naprosto upřímně....co si stihnu s těma individuama říct za 2 dny nekončících, naprosto vyčerpávajících a převelice děsivých aktivit, do kterých nás naše zdánlivě přívětivé kantorky hodlají dokopat. Nic. Naprosto, vážně a upřímně....JÁ nic. Akorát se s nimi stačím pohádat, nebo si o mně minimálně řeknou, že jsem idiot a nastanou 4 roky úmorného ticha (však né, ticho je krásné, pokud je co dělat) .
Ne, vše se musí brát i tou pozitivní stránkou (ha! učím se pozitivnímu myšlení) , alespoň budu mít 4 roky na dopsání mé knihy, která teď, jak si to pročítám, vyyzařuje naprosto neprofesionální a věru dětinský postup psaní (myslíme pozitivně), který nikdy nebude nikoho bavit. A jestli jo, tak mu to přijdu osobně podepsat (protože to nebaví ani mě, a to už je co říct).
Tak jsem přemýšlela nad tím, kdy vám sem zveřejním onen slavný a opěvovaný úvod prapodivného příběhu. 1. září by bylo takové.....očekávané. Ovšem je to také datum,které mnoho lidí nesnáší. Přijatelné mi přijdou i Vánoce, jelikož můj příběh začíná o Vánocích. Je to symbolické ve více směrech, ale to vám dojde asi až si to přečtete, samozřejmě. Jenže do Vánoc by to tu asi umřelo, takže to zveřejním v září a hotovo. Budu mít na zdokonalování se ve psaní víc než dost času.
A víte co? Já už tu telepatii přestávám chápat :D Já budu asi Snílka :D Tak krásně jsem si vysnila takovou tu typickou bělovlasou babičku s bílým houpacím křeslem,která žije ve Finsku v domečku, má 2 tmavovlasé vnuky a jednomu vnukovi povídá všelijaké tajemné příběhy....Tak si říkám, výborně, teď to jenom nakreslit, což je asi nemožné. A jako by se nechumelilo, na zakázané knize jménem facebook se objevilo toto
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/554865_412675235426386_1012075321_n.jpg
Perkele, co to?! :D Telepatie je hrozná věc, dokonce už vím, že Nightwish tento obrázek zveřejnili o hodně hodně hodně dřív. Některé věci se asi nebudu snažit chápat. Ovšem plyne z toho, že příběh bude symbolický a prapodivný až dost.
A teď konečně k nadpisu. Na cestě do Polska jsme stihli vystřídat mnoho alb,které s sebou všude taháme :D a mezi tou hromadou bylo jedno cd. A na tom cd byla píseň (kupodivu) ....A ta se zve Emerald Sword (mnohým už došlo) . Asi jsem na ní závislá,proto se o ní s vámi podělím.Wish I Had An Angel

3. srpna 2012 v 19:38 | Usylmä
Zdravím vás!
Můj počítač musí bezpodmínečně zůstat čist a prázden. Čistý,očista,čistička,čistírna. Pardon. Takže raději k věci. Už je to nějaký ten týden, co jsme s pár lidma s tarjistickými a nightwishofilními sklony začali psát jednu "pseudo"povídku, která se mi tu rozvaluje ve složce,jelikož od té doby se jí nedotkla ani ruka Odinova. A jelikož blog slouží i jako archiv, tak proč bych jí sem nemohla archivovat. Archivář,archiv,archivní,archiválie. Jestli jí někdy budu schopná dopsat, (protože všichni dohromady už jí nikdy nedopíšeme) tak budu šťastná. Ale brzo to nebude, jelikož mám teď rozepsanou najtvišáckou povídku (ano, budu to nazývat Najtvišácká povídka. Ostatně, je to na motivy jejich alb,tak proč ne....) .

Co se tohoto začátku povídky o Tarje týče....člověk musí umět dělat kompromisy. A protože se nikdy nikdo z nás na ničem nebyl schopný shodnout, těch kompromisů jsme tam udělali věru hodně, tudíž to tak i vypadá.