Červen 2012

If i had a world of my own, everything would be nonsense....

29. června 2012 v 19:56 | Usylmä |  Moje kecy

....začínají prázdniny a já jako student, který vcelku úspěšně absolvoval další úmorný a stresující školní rok, jsem se dočkala svého vysněného dvouměsíčního volna. Ale je to shit, tenhle rok žádné Finsko. Jenom tropy. Vedro je hrozná věc.
Na prázdniny mám v plánu taky jednu věc, a to pohanskou výpravu. Jenže ten háček je v tom, že jí nemám s kým provádět :D asi se nakonec vypravím na pohanskou jízdu sama. Tak proč ne, bude to sice těžší, co se netáčení videí týče, ale proč ne. Třeba z toho dám nakonec dohromady i nějaké to video.
Taky, pokud si dobře vzpomínám, jsem vám slibovala tu povídku na motivy alb od Nightwishů. Tak už jsem sesmolila úvod! Oslavuji! Pokud neberu v úvahu, že by mi měli psaní zakázat, protože z toho vždycky vznikne pouze nějaký fail. Tudíž doufám, že mě neubijete dřevem ze sauny, až to sem 1. září zveřejním :D Nonsens prosím.
Takže....mě tu o prázdninách skoro nečekejte, mám celkem pestrý program, ale tím víc byste se měli těšit na shrnutí, které sem pak zveřejním :P
Jen škoda, že na všechno teď celé léto budu sama. Zjistila jsem totiž, že většina mých přátel začala mít vskutku jiné zájmy. A věřte mi, že bavit se 4 hodiny o oblečení, kosmetice a 13ti centimetrových podpatcích se mi opravdu nechce.

Plány:
1) Najít vchod do Říše divů
2) Navštívit všemocného Aslana v Narnii
3) Přežít pohanskou výpravu
4) přežít to vklidu

Hyvää syntymäpäivää, Emppu!

24. června 2012 v 12:03 | Usylmä |  Nightwish
Ja ja jaa, ladies and gentlemen (be heartlessly welcome!), to si přece nemůžu dovolit zapomenout na narozeniny jednoho finského pána, který by bez svých lásek (kytary a piva) nedal ani krok. A že na ty obě dvě věci umí hrát opravdu dobře ;-)
A jelikož Emppu zásadně nestárne, tak tu ani nebudu uvádět jeho věk (ikdyž žádný nemá, že.... :-) ) .A tak mu přeju vše nejlepší, hodně úspěchů ,nejen s mými milovanými Nightwish, a pěknou kopu štěstí,lásky a obrovskou cisternu piva :D
Nechť ještě dlouho v Nightwish hraje.

http://img1.bdbphotos.com/images/orig/m/3/m3nex2gywhc9xegm.jpg

Cestovní deník I - Anglie 2o12

8. června 2012 v 19:47 | Usylmä |  Akce/koncerty
Zdravím hůlkaři!
Jsem zpět a žiju. Odin stál při mně. A jelikož mi, díky Aslanovi, neodumřely ruce, tak vám sem opíšu první 2 dny z cestovního deníku, který jsem vedla. Teda pokud to rozluštím... :D

Cestovní deník

Anglie 2012