Duben 2012

1 den 23 hodin 49 minut 57 vteřin

28. dubna 2012 v 20:29 | Usylmä |  Moje kecy
.....je čas (teď už nepřesný), který zbývá do té největší události, na kterou se tento rok chystám. Přesně tak, finská metalová legenda Nightwish přijede do naší zapadlé zemičky a bude tu mít koncert. Kyllä! Půjdu podpořit Anette a obleču si něco zcela podivně vypadajícího.
Chytla mě ta finská nálada :D takže upřímně radši nechci vidět, jak to bude vypadat po koncertu.
Doufám, že to ve zdraví přežiju.
Mimochodem.....našla jsem prvotřídní finskou blbost. Která se mi, jako bláznovi, samozřejmě líbí, takže se tu o ní s vámi musím podělit :D
(Teda kromě toho, že to jsou hoppeři -z celého srdce nenávidím- , tak je to dobrá komedie)
P.S. Je to finsky (+ pseudo japonsky)


Finskooooo! Suomiii!
Dneska jsme s Finskem prohráli v hokeji. Pořád stejné dilema, komu mám fandit. Jestli Česku, nebo Finsku. Nakonec jsem zůstala u Česka.
Taky bych si hrozně dala karelské pirohy....ach jo.
Jsem blázen, jsem blázen, jsem blááázeeen!

...Pro vaší a mojí bezpečnost....se raději uchýlím k černému čaji a knize, nejlépe co nejdál od tohoto pekelného stroje.
Čekejte mojí pseudo recenzi na koncert :-)

Pseudo svět

14. dubna 2012 v 22:03 | Usylmä |  Moje kecy
Nazdar chloupci,
poslední dobou se toho moc neděje a to je vražedné, protože ono se toho moc neděje skoro pořád. Chtělo by to nějakou akci. Třeba koncert :D .

FINNTROLL - Solsagan

9. dubna 2012 v 18:59 | Usylmä |  Trailery
Hm, už dlouho tu nic nebylo, tak jsem se rozhodla sem zveřejnit zase nějakou tu písničku, na kterou jsem narazila, teď či dříve, na youtube.
Tentokrát se jedná o finskou hudební (nebo spíš trollí) bandu, která se představuje pod příznačným názvem Finntroll. Hrají metal, a to hlavně můj milovaný Folk metal nebo také Viking metal.
Pokud si dobře pamatuju, dávala jsem sem už dříve jejich asi nejznámější píseň Trollhammaren....Tak teď něco trochu tvrdšího :-)

Tuto píseň můžete najít na jejich posledním a nejnovějším albu "Nifelvind" , které vyšlo v roce 2010 :-)