Březen 2012

Beltaine - Bring to the Boil

28. března 2012 v 21:16 | Usylmä |  Trailery
Tak jsem doslova "prolejzala" celý youtube v plánu najít něco nového. Nakonec jsem skončila u soundtracků z příběhů známého hrdiny Geralta z Rivie, Zaklínače.
A přes to jsem se nějak dostala právě k polské folkové skupině Beltaine. Je to tady trochu nezvyk, ale což :)Cíle

24. března 2012 v 11:15 | Usylmä |  Moje kecy
Long-time-no-see

(a ta starší verze se mi stejně líbí víc )


Angličtina je podivná věc.
Už jsem vám psala, jak hrozně bych se chtěla tento rok v létě zase vrátit do Finska? A jelikož nejsou finance, tak už teď vím, že to padá. A to je pech. Zrovna dneska se mi zdálo, že jsem byla na trajektu do Turku, ale ten trajekt byl jenom jedna velká místnost. A ještě k tomu se tam všichni ti cestující nevešli, takže polovina musela stát ve výtahu (vůbec nechápu, jak se do výtahu vejde polovina lidí) :D . A po nějaké době už všichni začali být naštvaní, a tak se šéf rozhodl, že nám pustí Perly a svině do takový malý televize, která byla přidělaná na zeď. Tak se na to všichni dívali a bavilo je to, akorát jsem po tom, co to skončilo, zjistila, že to vůbec nebyly Perly a svině, ale nějaký jiný film. :D
Toť vše ke snu. Takže číslo 1) Jet do Finska a dívat se na Perly a svině

Aedd Gynvael

11. března 2012 v 20:15 | Usylmä |  Moje kecy
Moi
Řítím se do hlubin Země. Máme tolik práce, že už ani ty novinky na web pomalu nestíhám psát. Škola by se měla zakázat. Nebo alespoň ta povinná školní docházka. Ať se učí jen ti, co se učit chtějí, ne lidi, co si chtějí užívat života (jako já). Jo, zní to zle a neinteligentně, uznávám.
Dneska mi došly 2 díly Zaklínače. Už se těším, protože už jsem neměla co číst. Začnu hned zítra ráno ve škole, protože tam budu sama. Teda....v podstatě sama. Lidi tam samozřejmě budou, ale ne ty lidi, se kterými bych se chtěla bavit. A to je šit. Taky jsem nemocná, toť šit ještě větší, protože máme zítra tělák (šit kolosální) . Ach jo.


Co ještě napsat, kromě toho, kolik máme práce a co všechno se řítí do záhuby.....
Už mě napadají jenom Najtviši, kteří tu budou mít v dubnu koncert. Hodlám si to užít, ikdyby to mělo dopadnout špatně. Doufám, že to bude super :) . Ono je to zvratné, protože nikdo nikdy neví, v jakém budou fanatici rozpoložení. Jestli v demoličním rozpoložení (to by znamenalo rychlý útěk z pomalu rozpadající se haly) , a nebo v tom skvělém a radostném rozpoložení, v kterém doufám, že všichni budou. Nebo alespoň většina.
Hm, ono už je vlastně super jenom to čekání před halou, když tam člověk potká hromadu známých lidí :)
Co dodat. Plány do budoucna jsou z větší části jasné a ten zbytek se bude řešit až ve vhodnou chvíli. Teď jenom, aby šlo vše podle plánu.