Leden 2012

Nobody can kick me out of here

21. ledna 2012 v 17:24 | Usylmä
Ne, dobrý. Původní článek je v koši, už jsem zase při smyslech (částečně) .
Znáte to, když se potřebujete vypsat, ale nemáte z čeho? No tak přesně to jsem potřebovala.
Příští týden je olympiáda z angličtiny. Když mně se tam tak nechce! A já tam zrovna musim. I kdybych řekla, že tam nejdu, tak mě tam stejně dokopou. Šit. Zas dostanu nějaký debilní téma. Třeba bankovnictví. Už to vidim, jak jim tam se svojí slovní zásobou (která čítá minimum slov) mluvim na takové téma.
WTF, mi tu lítá reklama i když si ten článek jenom uložim. Asi se přemístím na jiný web. Tady to začíná jít trochu k zemi. Do Dálnýho kraje.
Hej, tohle mě dostává :D Lidé na DA mají někdy vskutku zajímavé nápady, což?http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/020/9/b/punishment_for_jukka_by_oceansoul7777-d4n2c1c.jpg

Tuomas je vskutku geniální pán. Chápejte.Vskutku ano. Nepřijde vám? Mně teda jo.
A až budou Najtviši tady v Praze, tak si musim stoupnout na tu stranu blíž k němu. To bude super! Už se těšim. Ne, nesmim se těšit, to to bude jinak blbý.
A nezapomeňte mi za 3 měsíce připomenout, že se musim nastěhovat k němu do vily. Beru si horní patra. Spoluústavnice si prý bere přízemí. Jsme magoři, já vim. Ale co naděláte :D

Terve! :)

Tarja - Čez Arena Pardubice - 14.1.2012

15. ledna 2012 v 14:54 | Usylmä |  Akce/koncerty
....aneb moje krátce sdělené dojmy z včerejšího koncertu.
Bojte se! :D

Že by další Tarja mánie?

13. ledna 2012 v 21:41 | Usylmä |  Moje kecy
"Jednou jsem viděla muže, jež řekl, že miluje hudbu, ne lidi. Nevíš o něm náhodou něco?" poznamenala ona osoba sdílející momentálně s Tuomasem už ne moc upravenou obrovskou postel.
"Nevím, ale neznáš ty náhodou tu ženu, která se za srdce popadala, že muži jsou mrtvý národ?"

---------------

Sakra lidi. Já se zbláznim. TeĎ se momentálně paří na Tarje ve Zlíně. A zítra Pardubice. Už nevim, co všechno mám udělat. A ani neusnu, jak se znám.
Budeme chvíli povídat o Tarje, protože i mně už leze na nervy, jak se tu furt vypisuju se svými "problémy", které mají k opravdovým problémům ještě daleko.
Tarja, už zítra! Co asi bude hrát.....Kdyby tak hrála Nemo. Anebo Stargazers. A nejlépe všechny ty největší hitovky! :D
Mohla by si vzít ten svůj dokonalý plášť, co má v I Feel Immortal. To by taky mohla zpívat. Věřím, že zrovna IFI zpívat bude. Je to nádherná píseň.
Tarja byla v televizi. Nevim proč, ale zdá se mi nějaká jiná. A ne jenom vzhledem, ale i chováním. Asi si jenom něco namlouvám nebo byla unavená.
(Taky mě napadá, že já vlastně začínám nějak podezřele psát krátké věty)
Doufám, že se mi podaří alespoň něco málo vyfotit nebo natočit. Z Within Temptation to byl docela propadák, jelikož se všem chtělo spíš pozorovat a odvázat se, než se soustředit na natáčení. Ale jsou i dobrá videa, to se nepopírá. Je jich plný Youtube.

Jdu spát. Jinak zítra usnu na koncertě a to by bylo sakra špatný!

Ooh, eeh, ooh, ah, ah, ting, tang, walla, walla Tarja!

12. ledna 2012 v 20:09 | Usylmä |  Moje kecy
Hej, lidi, to je šit. Chápete to?? Tarja už v sobotu! Flák.Buch.Třísk. Jsem v pohodě. Určitě se nechci rozflákat o monitor. Tentokrát to uteklo nějak až moc rychle. To možná proto, že jsme všichni zničení "zachraňováním známek na pololetí". Ono to moc zachraňování neni, spíš se všichni snaží mít alespoň nějakou slušnější známku. Ale stejně. Sakra, tomu se mi vůbec nechce věřit, že v sobotu zase uvidím tu úžasnou paní. Šit. Prý bude zima. A sněžit nebo co. To nesmí! Hlavně, když jedem v noci po koncertu zpátky domů. Otec perlí. Fakt že jo, když chce jet polohluchej poloslepej v noci na namrzlý dálnici. Kriste.
Flák. Třísk. Bác. Letí ruka.
To se zas zbláznim před halou. Asi si na obličej naplácám modré stíny a budu se vydávat za......za oblohu! :D Jo! A taky se rozflákám v těch kozačkách,které jsou momentálně moje jediné nositelné boty.
Škrt. Bum. Rup. Letí trup.
Asi bych se měla uklidnit. Když to nejde, je to v háji. A plácat na sebe všelijaký zkrášlovadla asi nebudu. By z toho stejně nic nebylo, když tam bude vedro určitě. Ale na Within Temptation vedro nebylo. Ne, známe Tarju. Radši se zásobuju pitím a nic na sebe neflákám. Tak mě napadá, že si vlastně budu muset vzít korzet. A to je teda blbý, protože v tom já se asi dobrovolně usmrtim. Kašlu na to. Pojedu v pyžamu, to bude nejlepší :D (no nebude, ale jsem magor, tak proč ne)
Taky musim ukořistit s Tarjou fotku. Teď už to musí vyjít konečně. A taky se musim snažit netvářit se jako idiot. Tak je to vždycky. O něco jde a já se tvářim jak imbecil.
To se zvládne. Musí. A taky musim přimět foťáček, aby se zas zapnul a začal nějak fotit.
Loučím se. Jdu se zbláznit ještě víc.

Tuomas´s revenge

9. ledna 2012 v 20:42 | Usylmä |  Moje kecy
´Houpy hou, lok, houpy houp.
Ozývalo se z polorozpadlé chatrče poblíž jednoho finského jezera....´

Ne, já zas nejsem takový úchyl. To jenom naše povídka o Tuomasovi (pozn. Tuomas Holopainen z finské skupiny Nightwish) . Takže vlastně asi jsem úchyl, když je to vlastně částečně výplod mé fantazie. Ale jenom, když píšu povídky. Stejně je to divné, býti úchylem. :D

Už se těším na Tarju. Doufám, že nebude moc zima a že nebude sněžit. To by bylo vskutku zajímavé stát ve frontě na Tarju ve sněhové vánici. Jenom jestli na ní teda pojedu. Podle výsledků ve škole to nevypadá moc slibně. A podle té otravné tabulky hlásící mi každé 2 minuty "Your computer is infected" to vypadá, že snad ani ty peníze mít nebudu. To ten poslední rok opravdu krásně začíná.
Taky jsem ještě nikdy neměla z pololetky z matiky za 5. Říká se tomu debilita. Anebo lenost. Jenže já se učila celý víkend a měla všechny příklady dobře. A to je na tom to nejhorší. Doma mi to vychází a ve škole to pomalu nestihnu, a ještě k tomu to mám celé špatně. Hlavně, že ze scio testů mám vždycky nadprůměrné výsledky a zkoušky na gymnázium jsem dělala 2x. Jdu k psychiatrovi. Tohle už mi leze na mozek.
Už ani pomalu není co psát. Všechno pořád dokola. A času není. Minulla ei ole aikaa. Anteeksi.
Ja en puhu suomea. Opiskelen nyt vielä Quenyaa. Ja etsin Suomalaista. Perkele.
Jenže ten Fin, ten ONEN FIN, má pravděpodobně rád kabelky. A to je, uznejte, celkem v dálném kraji. Tedy v prdeli, abyste mi dobře rozuměli.
Jestli tenhle rok přežiju, hodim se steampunk. A jelikož ho pravděpodobně nepřežiju - steampunk ani nečekejte. Proto to řikám. Nebudu to muset splnit :P

Viděli jste Faunův labyrint? Jestli ne, tak se na to koukejte podívat ještě dneska večer. Jak jsem zjistila, nepadl tu o tomto pozoruhodném filmu zatím ani jeden článek, tudíž jsem na to pravděpodobně zapomněla. Skvělá temnější pohádka. Skvělé bytosti. Skvělá fantazy.
To mi připomíná, že se musím podívat, jestli tu náhodou nemáme vchod do Středozemě. Opravdu nutně ho potřebuju najít. Ne, ještě pořád nejsem magor. Ale víte, jak by tam bylo krásně? To by se mi zamlouvalo. Sotva bych se tam objevila tak hurá do Roklinky. Hlavně, aby tam nebylo pusto prázdno, to by se mi ovšem už nelíbilo. Žádní elfové. Plula bych do Země neumírajících. A pozorovala valarské posvátné stromy. Šit, tady na mapě Valinoru mají Avallon. A to je přesně to samé slovo, o kterém se mi zdálo. Nebo teda spíš zjevilo. Dobře, tak přístav v Alqualondë by možná stačil :D . Ta mapa bude asi z Prvního věku nebo tak. Ta byla asi v Silmarillionu. Složitá to kniha. A nejhorší je, že si z ní teď už skoro nic nepamatuju.

Tak já asi půjdu. Do 3 minut je tu otec s babičkou, a to se pak nedá psát. Je tu moc hluku. A pořád po mně něco chtějí, to mě taky rozčiluje. A mají řečí až z toho hlava bolí.
Mějte se :-)