Listopad 2011

Hon na čarodějnice? Ne, hon na lidi.

29. listopadu 2011 v 17:51 | Usylmä |  Moje kecy
To je fakt vtip, to nový album od Nightwish. Ono mi přijde fakt dobrý! :-D Když opominu ten skřek u Scaretale, Anette mi tam trochu připomíná mojí šílenou babičku, co řve na svýho psa něco jako "jííííííííííííí" když běží do kuchyně. :-D
Jinak Imaginaerum asi splňuje to, co splňovat má. Možná by tam ale mohli dát Anette víc prostoru, ale to je osobní názor. Uvidíme, jestli i film bude dobrý. Ty ukázky ve Storytime mi nic extra neřekly.
Taky začaly vánoční trhy. Asi se tam vydám. A ne jednou, víckrát. Za prvé, si to úplně přímo říká o zvěčnění na nějaké fotce, za druhé tam se mnou furt někdo chce, za třetí to vrhá zajímavou atmosféru. A to se mi zamlouvá. Vánoce mi nějak nic speciálního neříkají. Většinou se všichni kolem hádají, protože nikdo "nemá čas" a práce je všude až nad hlavu. Ovšem jinak je hezky a mám z toho po dlouhé době i dobrou náladu. A to se cení! Finsko to sice není a Helsinki taky ne, ale co se dá dělat. Finsko....Tam se musí někdy na Vánoce jet. Zimu nebudeme brát v úvahu a bude fajn. Jak tam je to krásné,úchvatné.
Bylo mi slíbeno, že půjdeme s Chytřejší osobou péct karelské pirohy a nakoupíme něco málo od Fazera (což zahrnuje hlavně Geishu) :-)

A něco málo na konec.... Tu jest Amsterdam v zimě.
http://fc07.deviantart.net/fs5/i/2004/345/5/0/white_amsterdam_by_peitxon.jpg

Místo hlavy jeden velký zmatek

20. listopadu 2011 v 19:59 | Usylmä |  Moje kecy
Pro začátek nějaká ta ochutnávka...

Kdo? Já?

7. listopadu 2011 v 16:05 | Usylmä |  Moje kecy
Žiju!
...Teda pardón, chtěla jsem říct, že už jsem tu dlouho nebyla, tudíž vás neotravovala, a tím pádem že bych měla něco napsat.