Srpen 2011

Finsko 2011 - fotky

27. srpna 2011 v 13:55 | Usylmä |  Akce/koncerty
Před nedávnem jsem říkala, že žádné fotky zveřejňovat nehodlám. Změna názoru. Pár fotek Vám sem dám ať se máte čím kochat, jelikož jsem ve stavu absolutní depky (protože se nemůžu vrátit do Finska) a finofílie, takže bych ze sebe stejně nevypsala ani jednu inteligentní větu.
(Zmínila jsem se, že ten černý lak na nehty, který mi tu otevřený stojí na stole, voní jak kafe?? To bude zlé....) Jinak většinu fotek můžete najít u mě na DeviantArtu (pokud někdo zná mojí adresu)

Take me back to paradise baby now....

21. srpna 2011 v 18:39 | Usylmä |  Akce/koncerty
.....and forever, please.
Jsem zpět. Bohužel. Asi většina z Vás čeká nával fotek.

A devil on my shoulder

10. srpna 2011 v 20:54 | Usylmä |  Moje kecy

"Hudba. Někdy vypovídá všechno, někdy nechává vše skryté. Pro ty, co jí umí naslouchat. Neslyšícím přináší hrůzu a smrt. Ze síní Isegraadu."
-kousek z jedné moc povedené povídky, který mi zůstal v paměti.

Něco na téma týdne -Návrat do reality- : To není nic pro mě. Já nežiju v realitě. Žiju v reálné temnotě, čtu Osud. Jak už jsem řekla, nic pro mě, tenhle temný svět.

A co že jsem to sem vlastně přišla říct? Vykládat osudy lidí? Ne. Každý si svůj osud musí vyložit sám. Ale lidé to už neumí. Jejich hřích.Jejich problém. Ne můj.
--------------------------------------

Stručně řečeno: Za 3 dny odjíždím na 9 dní pryč :) . Nemusíte mě čekat. Přemýšlela jsem nad nějakými nastavenými články. Bohužel nevím, co psát, a tak je to pro mě trochu těžší rozhodování. Nastavit Vám sem na každý den samé obrázky a písničky se mi taky nechce. Stoprocentně na něco málo během cesty přijdu, tak to sem, až se vrátím, nejspíš zveřejním. Ale co na tu dobu, kdy tu nebudu.....asi nic. Nebo poraďte. Navštěvovanost čím dál tím víc klesá. Nejen z nudných neinteligentních keců, ale celkově z nudy. ...... Víte co?? Poraďte mi TADY . Pište, co si myslíte, že tu chybí. Máte na to 2 dny :D . Od toho je přeci Wish book, ne?

Bathory - Mother Earth ,Father Thunder

3. srpna 2011 v 11:28 | Usylmä |  Trailery
Péjl, blogaři!
Prázdniny jedou naplno. Chce to užívat si posledních dnů, když už je ten srpen. Za chvíli začne škola a zkazí nám všechny zážitky. Na blogu jsem teda poslední dobou přidávala dost málo. Ani mě nějak nic nenapadá. Píšu svojí rozepsanou povídku. Teď jsem byla týden v Mariánských lázních, bez počítače a internetu, a tak psaní povídky moc nepostoupilo. Jinak, jmenuje se Tempest. Zatím je to jenom provizorní jméno. Pokud nepřijdu na lepší, tak to tak asi zůstane.
Moje aktivita na blogu je dost mizivá. No..co k tomu ještě dodat?? Tak vám sem alespoň hodim jednu písničku, na které jsem poslední dobou dosti závislá :)


Péjl! A Aslan s Vámi :)