Červen 2011

Everything is going so down....

24. června 2011 v 22:19 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
Terve děcka,
další článek se tu pomalu ale jistě rýsuje. Sice jsem zase stihla všechno cestou k počítači zapomenout, ale to je ovšem jen detail.
Měla jsem být ještě tenhle týden doma kvůli tý debilní alergii. Samozřejmě mě vykopli do školy. Rodiče mají na své děti špatný vliv :D . Taky jsem si řikala, že bude mít učitelka hroznou radost až jí řeknu, že mi chybí učebnice z matiky. Měla :D . No a naštěstí dneska nebyla ve škole, tudíž se učebnice už nedočká, protože v neděli jechám do Polska. Stejně mi přijde hrozně zbytečný sedět ve škole, když stejně nic neděláme. Celý den nuda, akorát o přestávce před fyzikou už jsem to nevydržela a šla dělat planking na lavicích :DD. Škoda, že nemám fotku. Měla bych to doporučit Tarje. A nebo radši ne, ještě by nechala povolání.
A co jsem to vlastně chtěla..... Jo, no jenom oznámit, že jelikož tedy jedu do Polska, tak tu nebudu. Ovšem vracíme se 30. , tudíž mám ještě celé prázdniny před sebou. A pak 13.8. co? Země Svatá,Zaslíbená, Země ledu....moje milované Suomi :) . Hodim sem fotky. Jak z Polska, tak z Finska.
¨Taky to tu poslední dobou nějak upadá. Možná bych mohla udělat to, co minulý rok. A to, dát si pauzu přes prázdniny. Stejně tu moc lidí nebude. Jinak počítadlo na blogu je pěknej šit. Jeden velkej ŠIT! Já nechápu, proč vždycky, když se druhej den přihlásim, tak mi to tu píše, že můj blog navštívilo nějakejch přes 50 nebo 80 lidí. Přitom když se tak dívám na ten Toplist, tak jich tu mohlo být stěží 30. Anebo že by lidičky chodili večer? Tož to je taky možný. Nebo spíš nemožně možný. Sakra já to tu nedám bez těch smajlíků. Vždycky něco napíšu a ono to bez toho šitskýho smajlíka vyzní úplně jinak, než mělo. ŠIT!
Taky mám radost. Bylo mi povoleno jít na koncert Within Temptation. Takže jedu na Tarjuš a na Withiny! Tož to je dobré, ne? :D
Tak to ať už se těší! Tenhle rok se totiž hodlám konečně vyfotit s úžasnou,nenapodobitelnou,geniální,krásnou,oslňující,vždy-usměvavou,optimistickou,nádhernou,elegantní,andělskou Tarjou a samozřejmě taky se Sharon den Adel a Robertem :D . Velké plány! Kyllä!

Vaše zcela zmagořená Usylmä

Tož některé věci mě opravdu dostávají...

21. června 2011 v 19:14 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
Hahá! Perkele!! Co na tom fejsbůku člověk už nenajde :D
Si tak prohlížím fotky Nightwish a to teď všude samá Anette,Anette,Anette,Anette,Anette a najednou tohle :D


Within Temptation - Sinéad Short Film

18. června 2011 v 13:33 | ♣Jilliane♣ |  Within Temptation
Tak aby do té poloprázdné rubriky taky někdy něco dalšího přibylo. Within Temptation si mě hrozně získali právě jejich novými "Short Filmy". Sice jsou hrozně psycho, ale to já můžu :D .
Na druhou stranu Sinéad jako písnička se mi sice docela líbí, ale jinak mě moc nenadchla. Zdá se mi, že se víc žánrově blíží k discu. Tak ale to je jenom můj osobní názor. Jinak jejich nové album miluju :) . Withini už jsou něco jako srdcová záležitost.


Empty Eyes Die Alive

16. června 2011 v 11:21 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
Tak jsem se uráčila napsat další článek! Sláva mně! Tedy lépe řečeno mému mozku, který se po dlouhé době uráčil něco spatlat :D
A víte co? Mám brutálně dobrou náladu. A to je mocný. Protože už jsem 14 dní doma, takže žádná škola a žádný testy. Sice mi teda v nejbližší době asi upadnou nohy i ruce. Že prý alergická reakce.
Se vsadim, že na školu.
A jelikož jsem vzhůru už asi od 2 ráno, tudíž 4 nepotřebné hodiny jsem strávila koukáním do zdi, tak se mi v hlavě stihl zrodit úplně ďábelsky zvrhlý plán.
Ou, perkele! Do koncertu Tarji zbývá už jenom 181 dní? :-O Počítám dobře? Asi ne. Takže si k tomu připočtěte ještě takových 20 dní navíc :D . To ale nic nemění na tom, že ten můj ďábelský plán asi nestihnu uskutečnit, jelikož se sama musím naučit tu určitou věc dávat dohromady a to taky něco zabere :D .
Tak to abych se do toho pustila už dneska.
Jé, víte, že v novém Final Fantasy má ta hlavní postava koně, který se jmenuje Odin?? Zcela zvrhlé :D . Tarjaaa,Tarja Turunen!
Je tu a přijde i k nám.
Má ráda koktejly mléčné,
Sedí v baru na náměstí!
A Máca sedí ve vaně,
Tarja za ním přiběhne.

:DD Ne, už radši mlčim. Tak mě napadá, že bych asi měla projet na gůglu všechny hotely, kde by se Tarja mohla v Pardubicích ubytovat. ( :-O Ono je dneska zatmění měsíce? No to si žádá cestu na hřbitov. A nebylo ono to náhodou už včera?? Perkele, no což, stejně nemůžu) .
Jo, skvělé, nejblíž je asi hotel Labe. Když tady nikde není kolik to má hvěždiček. Už vidim Tarjuš, jak se s radostí ubytuje v nějakém 1 hvězdičkovém hotelu. :-O On tady jeden dvoulůžkový pokoj stojí 1500. Tak za to dám své doživotní úspory. Há! Tak ne. On je v tý ČeZ Aréně přímo i hotel. Tak to je asi jasné, kde bude.

Tak toto je prý Odin. No ještě, že se nesnaží ztvárnit tam boha Odina, to bych je asi zaklela. Ono tak nějak ani nevypadá jak kůň.....
http://gameswallpaper.org/wp-content/uploads/2011/04/Final-Fantasy-XII-Lightning-1280x1024.jpg

Francie 2011 - fotky

4. června 2011 v 20:55 | ♣Jilliane♣ |  Akce/koncerty
Thorovým svalům zdar, děcka!
....plus i ty starší 16+ děcka.

Jsem zpět z Francu! Hurá! 3x hurá Thorovi! Hurá!Hurá!Hurá!
Tak nakonec to tam vcelku ušlo. Teda ikdyž "ušlo" je ještě milé slovo. Ono to tam popravdě moc fajn nebylo, ale budu hodná a řeknu, že to ušlo :D .
Přijeli jsme dneska ráno něco po páté. Skoro 3 hodiny zpoždění! To kvůli nějakému vypatlanci, co řekl, že by v Europa-parku chtěl zůstat až do 21:30 a ostatní se samozřejmě hned přidali. Nechápu, proč jim nestačí jít na jednu atrakci jenom JEDNOU. Ne, oni si tam jdou tu 90-ti minutovou frontu stoupnout znova aby se pak mohli v autobuse dělat IN, že na Silver Star nebo Blue Fire (opravdu brutální horská dráha - a pozor, žádná ironie. Teď to myslim vážně-) byli 2x .
Naštěstí tam zbylo pár mých lidiček co si šli lehnout na deku do parku. Před srazem jsme si ještě zcela zvrhle napatlali pusu černou rtěnkou koupenou v Horror Shopu :D a všici se otáčeli. Vtipný.

Některé ty výlety tam byly fakt dobrý. Třeba výlet do lesa k Bílému a Černému jezeru byl skvělý, protože mi to tam nějakým divným zcela neFinským způsobem připomínalo právě Finsko :DD .

http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2011/155/d/1/mountain_by_salomaa-d3i0n2k.jpg

http://fc04.deviantart.net/fs70/i/2011/155/1/0/the_elysium_by_salomaa-d3i1cls.jpg

http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2011/155/2/9/something_holy____by_salomaa-d3i1cv4.jpg