Květen 2011

Zase pryč....

30. května 2011 v 12:30 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
Dnes bez pozdravu.Anteeksi.

Se jdu tak částečně omluvit, že tu týden nebudu, tudíž se tu nebude nic dít. Jedu do Francie (dále už jen Franc). Se třídou = cesta na smrt. Pokud odpočítám vyvrácené dveře, zdemolované postele, rozházené papírky na chodbách, neskutečný řev, který by asi každého Fina okamžitě odradil, tudíž tam asi žádní Finové nebudou, vražedné antiFinské vedro, slunce, odporně vypadající autobus (zásluhou mých spolužáků) ....... jo, tak fajn. Když to ale do toho počítám...... Ódine pomoc! Půjdu mu objetovat čerstvou bagetu na cestu. Stejně nebudu nic jíst, protože je mi blbě a když se nadechnu, tak mám problém nehodit šavli.....UPEA!
PERKELE! Na internetu píšou, že počasí ve Francu má být něco kolem 22° - 31°.....VEDRO! A asi objetuju tu druhou bagetu bohu Njördovi a budu se modlit za nějaký ten déšť.
Hlavně, že nás tahaj po všech čertech , ale do Paříže nejedeme. Tak to ani nemá cenu tam jet. Ale já musím. Skvělé. No, z té druhé stránky, třeba to bude nakonec dobré (což teda silně pochybuju).
Až přijedu, dám sem fotky. Doufám, že se povedou :-) .
Takže pro všechny mé SB se omlouvám, ale týden tu nebudu

Ach ta paní....

24. května 2011 v 22:03 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
Mám problém. Velkej problém.... takovej problém, že by se z toho všecky problémy problémově uproblémovaly. Mega problém. Největší problém. Extra přísnej problém. Hroznej problém.
Už bych to mohla vyklopit, že?
....Ale nějak se mi nechce. xD
No dobře.
Mám opuchlou ruku xD . Dneska jsem byla u doktora.
A teď k tomu problému.
Nejde někdo na koncert Van Canto? Paní Lenule se mě tam furt snaží dokopat. Ale nemám nejmenší tušení, jestli mě tam pustí. Já mám totiž dohodnutou už tu nejúžasnější, nejuznáníhodnější,nejmilejší osobu Tarju příští rok a pak Within Temptation. To jsou 2 srdcové záležitosti. Do toho ještě v létě zájezd do mého milovaného Suomi.
Tak kdyby se na Broukaly (Van Canto) teda ještě někdo chystal, tak prosím napište, abych měla ještě víc pádný důvod říct otci, že tam musím :D

:D


Slovensko 2011 aneb přehlídka finských vlajek

15. května 2011 v 20:40 | ♣Jilliane♣ |  Akce/koncerty
Zdravím!
Dneska jsme se vrátili zpět ze Slovenska. Bylo to tam skvělé. Jinak se to asi ani popsat nedá.
Původně se mi tam vůbec nechtělo. Ale o to lepší zjištění bylo, když jsme dorazili na místo a hned vedle nás auto Finů! :D A ti Fini bydleli hned vedle v bungalovu. Ale narozdíl od nás, oni tam jeli kvůli MS v hokeji. Zato my se tam táhli kvůli výstavě psů.


Dorian Gray - pětiminutový výtvor

10. května 2011 v 20:19 | ♣Jilliane♣ |  Mé výtvory (danger!)
Dneska jsem se učila a při učení jsem ve PF udělala tohle:
Teoreticky já když se učím, tak abych si to zapamatovala, tak zásadně potřebuju ještě něco vytvářet.


Nemůžu si pomoct, ale Ben Barnes se na Doriana Graye prostě hodí úplně dokonale.

Aj karamba!

9. května 2011 v 16:51 | ♣Jilliane♣
To je velice zajímavý název článku, což? Ale to se prozatím neřeší.


See the Nature

1. května 2011 v 14:56 | ♣Jilliane♣ |  Mé výtvory (danger!)
Moikka!

S pár lidmi jsme se nedávno dohodli, že bysme mohli udělat takový menší projekt zvaný "See the Nature" a zvěčnit pár fotek nějakých rostlin :D z měst.