Leden 2011

Tarjo, já jsem prase!

31. ledna 2011 v 17:13 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
Toho nadpisu si moc nevšímejte. Pravděpodobně mě přemohla nálada dnešního vysvědčeníhodného dne.
Učitelka nám tři čtvrtě hodiny vykládala něco o slušném chování a o tom, jak jsme se jako třída hrozně průměrově zhoršili a že jsme jedna z nejhorších a jak je to možné. Jednoduše bych na to odpověd měla, ale říkat se mi jí samozřejmě nechtělo.Také jsme se se skupinou lidí shodli, že náš ředitel je opravdu ale inteligentní člověk, jelikož se vysvědčení rozdávalo na celé škole o čtvrté hodině, bez ohledu na to, jestli jsme zrovna měli třídního, nebo ne, a tak jsme přišli o chemii! Za to jsme mu možná měli jít poděkovat. Bohužel se naše učitelka zase pustila do svého milovaného hovoření a mluvila o tom, že jestli nezlepšíme známky, budeme to mít v budoucnu těžší.
A z toho vyplynula jasná komplikace do budoucích let, a to, že
 já teď vypadám jak prase! Když si vezmu, jaké jsem byla krásné dítě....o nějakých těch 6 let zpátky. A teď? Ó Tarjo, vždyť si mě nikdo nevšimne! To je komplikace do budoucna!
Asi bych se měla u noční oblohy (mimochodem téma týdne) nad tím zamyslet.
Jo, buďte rádi, vy, kteří jste mě ještě neviděli. A vy , co jste mě už někde zahlédli, jste byli pravděpodobně zděšeni mým divným výrazem, hrozivým vyjadřováním a celkově chováním a šíleně zkombinovaným oblečením, vzdáleně připomínajícím něco, co by mělo něco společného s metalem.
Nad tím se chce někdy docela zamyslet. Ale alespoň jsem originální a mám svůj styl. Hotovo.
Jinak jsem se dnes dozvěděla, že se uleju z posledních dnů ve škole a pojedu do Polska. Naučit se polsky...no by mě zajímalo, kolik se toho ještě budu učit. Bohatě mi stačí čeština, angličtina,němčina,finština.
(Mimochodem mimo téma, párá se mi triko s Sex Pistols. Asi bych si ho měla jít zašít)

Ten život je někdy těžký. Ale jenom když si ho tak člověk dělá a já si ho dělat težký nebudu!
(P.S. Zítra budu říkat určitě něco úplně jiného, díky té blbé známce z matiky...mimochodem známce z opravky xD )
Ale dneska mám radost z výsledků olympiády z Aj. Jsem 3. . To sice u mě není zrovna extra výkon, ale jsem za to ráda. A úplně nejšťastnější jsem z toho, že nebudu muset poslouchat techo. To byla zase jedna blbá sázka, že když budu na olympiádě 4. a hůř, tak budu poslouchat techno a dance (nebo co) a že začnu chodit oblečená jako Aylar (strejda google pomůže. Opravdu se tu nechci s tou ženskou vypisovat)
 Tak toť vše


No a nakonec My Little Phoenix :)ještě s Escape of the Doll


Satojen merien näkijä - Johanna Kurkela

28. ledna 2011 v 15:24 | ♣Jilliane♣ |  Trailery
Nádherná písnička a není to metal :D


Co tě nezabije dnes, to se tě pokusí zabít zítra....

26. ledna 2011 v 19:49 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
Teoreticky, původně tohle měl být článek na téma týdne, čili krátké vyprávění na téma "sebevraždy". Bohužel se můj skvělý článek (zase se musím pochválit) smazal. A jelikož jsem možná až moc líná, tak se mi to už nechtělo psát znova. Beztak bych už tak skvělý článek dohromady nedala. Tak jsem chvíli přemýšlela, co by mohlo sloužit jako menší náhrada a (jak jinak) mě nenapadlo nic jiného, než sem dát zase nějaké to video.
Je to písnička od skupiny Seether s názvem Like Suicide a to se mi zdá, docela i k tématu ne?Oheň

23. ledna 2011 v 13:45 | ♣Jilliane♣ |  Mé výtvory (danger!)
Něco málo, co jsem nedávno vytvořila mým foťáčkem a doupravila v PF.
Myslím, že je to takové obyčejné a i docela hezké (musím se pochválit taky jednou za těch 100 let)

oheň1

oheň2


Víkend = Valhalla aneb shrnutí dění za celý týden

22. ledna 2011 v 17:09 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
To jsem zase jednou vymyslela krásný titulek x) . Popravdě když má člověk krizi, moc se toho vymýšlet nedá. Týden se dal označit za krizový a celkově za depku přinášející. Shrnutí , co se dělo celý týden, najdete v c.č. - jako vždy

Paranormální jevy

14. ledna 2011 v 19:59 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
Jo paranormální jevy jsou v naší rodině na denním pořádku......Pár příkladů:

1) Dívám se na televizi a chci se podívat vedle na hodiny a co se nestane. Najednou vidim padat nějakého mně úplně neznámého člověka. Samozřejmě tam nikdo není.
2) Sedím, čtu si a najednou slyším bouchat vedle v pokoji okno a pak kroky. No samozřejmě se běžim podívat a on nikde nikdo (škoda)
3) spim, probudím se a slyším, jako by mi něco škrábalo na okno, tak se jdu podívat k oknu a ono nic, že.

Toť vše k "Téma týdne" . Ostatní v c.č.

Itsenäinen

9. ledna 2011 v 15:54 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
Ano, teď budu psát článek nezávisle na nějakém "Téma týdne". Opravdu nemám k Posmrtnému životu co říct, protože jsem ho ještě nezažila a tím pádem, to nemphu posoudit.
A to znamená, že vše ostatní naleznete v celém článku :)