Listopad 2010

Tarja & Tuomas - backstage

30. listopadu 2010 v 21:30 | ♣Jilliane♣ |  Věci který nepřežiju
Tohle sem nešlo nedát :D
zdroj: DA


http://fc00.deviantart.net/fs50/i/2009/266/3/7/You__re_Just_Jealous_by_whutnot.jpg

Tarja Turunen - I Feel Immortal (Ostrava 2010)

30. listopadu 2010 v 15:46 | ♣Jilliane♣ |  Tarja
Zajímalo by mě, proč Tarja nakonci utekla.....né možná je lepší to nevědět x)


Tarja Turunen - You Would Have Love This

30. listopadu 2010 v 15:22 | ♣Jilliane♣ |  Tarja
Tuhle písničku jsem si nějak zamilovala :) x))) a tak jí teď pořád poslouchám.......


Tristania - Exile

28. listopadu 2010 v 17:18 | ♣Jilliane♣ |  Trailery
Taky docela zajímavé :)


Tarja-puzzle

27. listopadu 2010 v 21:56 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
Přemýšlela jsem nad tím, že bych mohla udělat nějakou....něco jako soutěž. Pak mě napadlo, že by to mohla být soutěž ve skládání puzzlí.....Alespoň bych se naučila vyrábět diplomy (takže ze začátku nečekejte žádnou slávu) .
Jednoduše bych jednou za čas zveřejnila odkaz na skládání puzzlí a ten kdo by je složil a poslal mi fotku složeného obrázku na mail, by ode mě dostal zezačátku diplom a postupem času (až se to naučím) třeba i nějakou jinou grafiku.
Taky by to záleželo na tom, jak by byly těžké......to se ale ještě promyslí :D :D

A tak mi povězte.....Přijde vám to jako normální nápad nebo mě zas napadla totální blbost, kam se nikdo nebude radši hlásit? :D :D :D

The 5 Elements

27. listopadu 2010 v 15:06 | ♣Jilliane♣ |  Fantasy a mytologie
Bohužel 5. element ještě není, ale až bude, tak přidám :)
zdroj: DA

Voda:
http://fc03.deviantart.net/fs71/i/2010/002/4/5/The_5_Elements__Water_by_xSoCassiex.jpg

Oheň:
http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2010/002/f/3/The_5_Elements__Fire_by_xSoCassiex.jpg

Země:
http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2010/090/e/a/The_5_Elements__Earth_by_xSoCassiex.jpg

Dřevo:
http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2010/002/3/3/The_5_Elements__Wood_by_xSoCassiex.jpg


Tak jsem si zas jednou pohrála x)

26. listopadu 2010 v 22:15 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
Jsem neměla co dělat, a tak jsem složila puzzle. Ale to nebyly ledajaké puzzle, to byly extra-těžké Tarja puzzle :D

předtím:


Potom:
(toho totálně blbýho rámečku kolem si nevšímejte. Nevím proč, ale PF mi to do každýho obrázku dá automaticky. To zas budu mít nějaký zaseklý.)
potom x)

Seznam....

26. listopadu 2010 v 15:19 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
Rozhodla jsem se udělat menší seznam, co bych tak asi chtěla (nutně potřebovala :D )
Většina věcí je s Tarjou, ale najdou se i vyjimky.........kde na to vezmu nevím, ale to je detail :D :D

Zase se musím někomu vykecat.....

25. listopadu 2010 v 20:45 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
Je to tady zase! Já prostě nevydržím aniž bych se prostě někde nevypsala, zvlášť dnešek je hodně zvláštní den. :) Takže to prosím zase jednou vydržte :)

Dneska je úplně "oblbovací" den. Ve 23:30 v noci se probudím a vidím, že otec stojí v předsíni.
No tak jsem se v domění, že je 6 ráno zvedla a šla se ho zeptat proč mě nevzbudil, když věděl, že jsem se nevzbudila na budík. To mi ale nedošlo, že táta právě přišel z práce x) (z práce obyčejně tak chodí, pokud hrajou 2 představení) . No to jste měli vidět jeho obličej x) . Tak jsem si šla zase lehnout. Ráno se probudím normálně v 6 a pak znova usnu. Probudím se v 6:15 a nadávám, protože jsem měla jít se psem.
A to se mi zdál totálně blbý sen. Se mi zdál zase jeden z těch brutálně naladěných. Jsem se procházela někde po cestě v horách a najednou se ta zem propadne a já spadla dolu. Dole jsem se probudila a zjistila, že mi chybí ruka :D :D. Z toho jsem najednou měla totální záchvat paniky a rozhodla se, že se půjdu zeptat kolemjdoucích, jestli náhodou mojí upadlou ruku někde neviděli. Nějakým divným způsobem jsem nastoupila do takového toho starého auta (z 19. století :D ) a jela zase tou cestou nahoru a zase v tom samém místě jsem se zřítila s autem dolu.:D :D
Pak jsem se probudila........
Ve škole to taky bylo moc "fajn" . Konala se totiž olypmiáda z dějepisu a já blbá se na ní přihlásila, ikdyž nic nevím x) . Alespoň jsem se ulila z hudebky a němčiny, za což jsem vděčná :) . No a jelikož v tom testu bylo i to , co jsme neprobírali, jsem si naprosto jistá, že budu poslední.....detail :D
Tak to je všechno :)

P.S. ono to opravdu pomáhá, když se člověk takhle vypíše :)
ale to nesmí mít tak mentální řeči jako já  :D
http://fc01.deviantart.net/fs26/f/2008/035/2/a/2aafe57875be5973.jpg

Diplom od Zdebry :)

24. listopadu 2010 v 17:44 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
Tak tu máme jeden diplom od Zdebry :D . Je krásný :) a moc za něj děkuju :)


Maamme laulu

24. listopadu 2010 v 17:22 | ♣Jilliane♣ |  Tarja
Tak toto je nutno znát :D , to že tam zpívá také Tarja je takový malý (velký) bonus :)War of Angels - trailer + first look

24. listopadu 2010 v 16:20 | ♣Jilliane♣ |  MMORPG
Další MMORPG objevená dneska :) a jak se tak na to dívám, tak právě dnes zveřejňují Closed Betu :)

a First look od MMOHut. Myslím, že se v tom ten člověk vyzná a taky je to jediný First look na youtube x)Tarja Turunen - Rivers of Lust

22. listopadu 2010 v 18:05 | ♣Jilliane♣ |  Tarja
nádherná písnička :)


Zajímavosti - rozcestník

19. listopadu 2010 v 21:44 | ♣Jilliane♣Element - oheň

19. listopadu 2010 v 19:33 | ♣Jilliane♣ |  Nezařaditelné
Teda....ono na tom internetu o tomhle vůbec nic neni...... tak tady něco málo

Element Oheň - chybí element Voda

Tak tady stojíme tváří v tvář člověku s velkým energickým potenciálem. Že jste ho v sobě ještě neobjevila? Nemějte obavy, oheň se nedá jen tak uhasit. Těmto lidem neschází temperament, prudkost, potřeba se projevit, být středem pozornosti, říct svůj názor nahlas. A právě s emocemi si nedělají až tak velké starosti. Trochu v nich plavou nasucho.

oheň

Mike Terrana - The Cancan

19. listopadu 2010 v 11:09 | ♣Jilliane♣ |  Trailery
Taky bych se někdy potřebovala takhle vymlátit :)
Asi začnu chodit na hodiny bubnování xD (nebo jak se tahle činnost nazývá x) )


Dnešní "výlet"

17. listopadu 2010 v 18:32 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
....Jak bych začala.....no teoreticky z toho mohl být normální den......Stalo se vám prostě někdy, že by vás někdo, koho neznáte normálně za dne napadl na ulici? No tyhle lidi teda nepochopim. Tak od začátku. V 15:00 jsme si s ^^Kate^^ daly sraz. No já si musela nejdřív dát ještě školní věci domů a pak teda že se půjdem podívat na Olšanské hřbitovy nebo na Floru. Jenom ještě chci dodat....jestli jste zastánci "cikánů" tak tenhle článek radši nečtěte. Můj názor se teda po dnešku totálně změnil.
My si tak krásně stojíme na tramvajové zasávce a najednou k nám přilezou nějaký romský děti, řekla bych tak o 2 roky mladší a začnou nám nadávat do kurev. To nemluvím ani o tom, že to z nich táhlo až na půl metru, bůhví co pili no prostě hrůza. 2 nejlepší z nich byla nějaká slečinka s cigaretou v ruce a pearcingem v puse a její mladší bratříček, taky pravděpodobně "zhulenej" a opilej.
No jednoduše nás...teda vlastně mě, napadli. No já myslela že je na místě zavraždim. Ta pitomá nána mi sklidem vrazila facku a to jí bylo třeba úplně jedno, že sem tak 8x silnější než ona. A to byli úplně cizí lidi.....no naštěstí tam kolem jela městská policie a tak jsme jí s ^^Kate^^ stoply a nahlásily, že nás napadli. Tak to tam jeden ten policista šel teda řešit no....tak jsme radši pak už odešly....bůhví, co mu tam potom ty zasraný dětičky nakecaly. No teda bylo to supr. Když si vezmu, že jsme jim nic neudělaly.....no moc fajn. To abych si koupila "pepřák". A teď bych se ráda vyjádřila..nebo teoreticky zakončila tenhle výlev.....Cikáni sou totální parchanti,kreténi,ichtylové,debilové,blbci,hovada uřvaný a je mi naprosto jedno co si o tom kdo jinej myslí, protože po dnešku si o tom myslim svoje. Nemaj tady v našízemi co dělat. A je mi jedno, že třeba někteří z nich jsou "slušní" . Protože těch některých, je asi ani ne 1% . Spíš jsem zvědavá, jaké teda ty děti musí mít rodiče. Co třeba slušné vychování že? Myslím, že rodiče jsou podobní.
No a tak jsme teda radši šly na autobus, abysme je ještě nepotkaly v tramvaji...to by to asi krásně dopadlo....už bych se asi neudržela a jednu jim vrazila kdyby si dovolovali.
Vystoupili jsme na Olšanském náměstí...tak proč nejít na hřbitov že? :) Vůbec bych nevěřila, že takový obrovský hřbitov v centru může být tak uklidňující místo :) . Takové ticho, se snad nikde jinde nenajde. Vypadalo to, jako by tam ta čtyřproudová silnice vedle vůbec nebyla.
Později, až nabiju foťák sem přidám těch pár fotek, co jsme stihly vyfotit. No a pak jsme v 17:00 radši už šly, protože když jsem se chtěla vyfotit u jednoho hrobu s dírou skoro u východu...tak tam začalo něco divně bouchat no tak jsme radši šly. Co víte, že tam může být za lidi....nebo za duchy x)))) . Cestou jsme se ještě stavily v "Mekáči" . Já si dala jenom Colu, protože teda po tom všem mě přešla chuť.
^^Kate^^ si dala jídlo :) :) . A nejlepší byla její fosforeskující bunda :D :D . To pak ty fotky s bleskem na hřbitově vypadají dokonale :D :D . Jenom svítící čáry v tom objektivu :D . No nakonec to bylo fajn, řekla bych :) .
Pokud jste  to dočetli, nesmírně vás obdivuji :D

návštěva Olšanského náměstí a Flory

17. listopadu 2010 v 17:39 | ♣Jilliane♣ |  Moje kecy
Před chvílí jsem se vrátila z něčeho.....čemu se dá říkat kritický odpolední výlet. Hrůza to byla. Jestli si počkáte tak do 19:30, tak se tu objeví velmi zajímavý článek, který by měl charakterizovat celé to odpoledne. Samozřejmě sem dám fotky, které se nám podařily vyfotit. Fotky jsou samozřejmě už z té lepší části odpoledne.......tak já jdu psát můj názor na lidi zvané "Romové" nebo též označované jako "Cikáni" .

Valhalla

15. listopadu 2010 v 19:07 | ♣Jilliane♣ |  Fantasy a mytologie
Co je to Valhalla......

V severské mytologii je Valhalla (nebo také "Síň padlých") označována jako síň boha Odina v Ásgardu (ráj bohů) .
Právě tam vodí už dříve zmíněné Valkýry padlé bojovníky, Einherje.
Před branou Valhally se nachází majestátní strom Glasir. Jeho listy jsou z červeného zlata.
Střecha Valhally je zdobená zlatými štíty. Údajně jí obývá koza Heidrún, z jejíchž struků vytéká medovina a jelen Eiktyrni.
Každý den posílá Odin z Valhally na bojiště Valkýry, které stále přivádějí padlé bojovníky, kteří mají být trénováni do poslední bitvy (nebo také tzv. Ragnarök) .
Přes den válečníci trénují a večer si užívají zaslouženého pohodlí a medoviny.
Do Valhally smí pouze muži. Protože do Valhally smí jen muži, kteří padli v boji, nechávali se často staří bojovníci na smrtelné posteli propíchnout či rituálně poranit kopím.

http://th02.deviantart.net/fs35/PRE/i/2010/098/3/d/Valhalla_by_FISHBOT1337.jpg

http://fc05.deviantart.net/fs51/i/2009/276/f/5/Welcome_to_Valhalla_by_SharpWriter.jpg